ŠALTIBARŠČIŲ KEFYRO PAKUOTĖ

2
Rugpjūtis 1, 2010

Karštymečiui atėjus, bene populiariausiu patiekalu tampa  šaltibarščiai.

Kefyras – pagrindinė sudedamoji šaltibarščių dalis. Kefyras gali būti įprastas, visiems gyvenimo atvejams:

Kefyras gali būti pozicionuojamas kaip šaltibarščių kefyras ir atrodyti taip,

arba taip:

Pastarojo  pakuotė  ne tokia kaip visos – kitokia, užtat patraukia dėmesį,  išsiskiria lentynoje, skaniai atrodo, kitaip tariant,  turi šansų būti labiau vartotojo pastebėta ir nupirkta.  Ką apie tai manote Jūs?

Ir tai, berods, “VRS” atliktas darbas.

PackAge

Šio įrašo peržiūrų: 943

2 komentarai (-ų)

 1. kitoks rašo:

  viskas tvarkoj tik daugelis tų nemodernios išvaizdos pakuočių talpina tikrą kefyrą, o ši išliaupsinta – kefyro gaminį… matyt pusė pokelio liesų pasukų kita pusė palmių aliejaus, tai jau kefyru nelabai galima pavadinti :)))

  na gerai turinys ne šio saito prerogatyva… bet… straipsnelis 2010 m dabar 2011 ar man vaidenasi ar aš niekur nemačiau pirkt šio highly rekomended dizaino??? ar tik ne todėl, kad jis dėl pernelyg gražaus dizaino just netinka kefyrui??? aš tai oagalvočiau kad čia jogurtas. t.y. kefyras turėtų būti lyg ir labiau “žemiško” dizaino, o šis aptariamas toks iš desertų serijos.

  ai nu gerai nelabai svarbu vistiek to kefyro gaminio (skaityk: pienas mazutas) turbūt jau nė negamina.

 2. mpasvenskas rašo:

  Linai, neturiu info, kas kaip gamina kefyrą, ir ką ten naudoja. Na bet jei, kaip pats teigi, “daugelis tų nemodernios išvaizdos pakuočių talpina tikrą kefyrą”, būtų laikas pamąstyti kaip pateikti “tikrą kefyrą” vartotojui patogesnėje, estetiškai patrauklesnėje pakuotėje.
  Beje, pasižvalgyki PC lentynose atidžiau, šis kefyras gaminamas ir juo prekiaujama :)

Palikti komentarą