TRILITRINIO ATGIMIMAS

2
Rugpjūtis 16, 2010

Palyginus neseniai įmonė, gaminanti sultis, svarstė galimybes nutraukti sulčių išpilstymą į trijų litrų talpos stiklainius ir dairėsi jiems alternatyvų, mat nuolat prastėjantys produktų pardavimai trilitrinėje taroje nebetenkino. Taip trilitrinio istorija liūdnai ir būtu pasibaigusi,

bet nesibaigė. Sprendimas patobulinti produkto įpakavimą, ir  kitos dėkingos aplinkybės prikėlė trilitrinį naujam gyvenimui.

Iš pirmo žvilgsnio, tokia mažareikšmė, niekinga plastikinė rankenėlė, o suteikė dideles patogumo galimybes: prekybos sistemų personalui  lengviau išstatyti lentynose, vartotojams patogiau paimti į rankas,  nusinešti iki kasos ir  automobilio, lengviau kas kart pilti į geriamąjį indą.

Produkto pakuotės patobulinimas išplėtė produkto panaudojimo geografiją – tapo patogiau gabentis į gamtą, sodybą. Produktas vėl tapo populiarus, aktyviai perkamas. “Ant bangos” esanti sveika gyvensena, natūralus maistas, masinis karas “E”, trilitrinio per laiką užtarnautos pozityvios asociacijos su naminiu maistu, natūralumu,  karšta vasara stipriai įtakojo pardavimų augimą.

Racionalus sprendimas, minimalios investicijos į pakuotės patobulinimą, gali labai lemti vartotojų pasitenkinimą ir  augančius pardavimus.

PackAge

2 komentarai (-ų)

  1. Dali.us rašo:

    Čia šiaip pasvaičiojimai plastikinių rankenėlių tema ar šitas įrašas turi kažkokį pagriną. Gal būtų galima skaičiukais.. jei ne apsoliučiais tai bent procentais kiek pakilo konkrečių sulčių pardavimai įvedus rankenėles ?

  2. mpasvenskas rašo:

    Gamintojas skaičiais dalinasi santūriai.
    Produktų trilitryje yra 8 pozicijos. Populiariausios – slyvų sultys. Pardavimai asortimento trilitriniuose vidutiniškai kopė višun 15%. Atskirų duomenų kiekvienai pozicijai, deja, neturim.

Palikti komentarą